Klassen

Broekstraat

1ste kleuter A

Juf Lieselot Simaeys
Cony Dhondt (slaapklasje)
lieselot.simaeys@ko-dewegwijzer.be

1ste kleuter B

Juf Evelien Thieren
Juf Evelien Dhoop (kinderzorg)
evelien.thieren@ko-dewegwijzer.be

2de kleuter A

Juf Kimberly Fourez
Juf Friedl Desseyn (kinderzorg)
kimberly.fourez@ko-dewegwijzer.be

3de kleuter A

Juf Delphine De Kuyssche
delphine.dekuyssche@ko-dewegwijzer.be

zorgklas kleuter

Juf Marijke Maes
Juf Merel Meyfroidt
Juf Hilde Vervaeke
voornaam.naam@ko-dewegwijzer.be

1ste leerjaar A

Juf Hannelore Huyghelier
Juf Flo Callens
hannelore.huyghelier@ko-dewegwijzer.be
flo.callens@ko-dewegwijzer.be

2de leerjaar A

Juf Lindsay De Praetere
Juf Eveline Van Hoe
lindsay.depraetere@ko-dewegwijzer.be
eveline.vanhoe@ko-dewegwijzer.be

3de leerjaar A

Juf Anne-Michèle Descamps
Meester Michiel De Praeter
annemichele.descamps@ko-dewegwijzer.be
michiel.depraeter@ko-dewegwijzer.be

zorgklas

Juf Karolien Dewever
Juf Bie Van den Berghe
karolien.dewever@ko-dewegwijzer.be
bie.vandenberghe@ko-dewegwijzer.be

Zeswegen

4de leerjaar A

Juf Rita Vanden Broecke
Juf Francesca Van de Moortele
rita.vandenbroecke@ko-dewegwijzer.be
francesca.vandemoortele@ko-dewegwijzer.be

5de leerjaar A

Juf Severine Laevens
Juf Nancy De Praetere
severine.laevens@ko-dewegwijzer.be
nancy.depraetere@ko-dewegwijzer.be

6de leerjaar A

Juf Esther Cottens
esther.cottens@ko-dewegwijzer.be

6de leerjaar B

Juf Julie Vaernewyck
julie.vaernewyck@ko-dewegwijzer.be

zorgklas

Juf Karolien Dewever
Juf Sarah Demey
karolien.dewever@ko-dewegwijzer.be
sarah.demey@ko-dewegwijzer.be

College

5de leerjaar B

Juf Jill Desmet
jill.desmet@ko-dewegwijzer.be

6de leerjaar C

Juf Nancy Gabriels
nancy.gabriels@ko-dewegwijzer.be

6de leerjaar D

Juf Ann Maeyens
ann.maeyens@ko-dewegwijzer.be

zorgklas

Juf Karolien Dewever
Juf Zoë Struyve
karolien.dewever@ko-dewegwijzer.be
zoe.struyve@ko-dewegwijzer.be

Scroll naar boven